Udostępnij
PALLOTYNI

Rekolekcje Powołaniowe / 12-14.04 / Otwock

poniedziałek, 04-03-2024

Rekolekcje Powołaniowe / 12-14.04 / Otwock

Inspiracją do tych rekolekcji stały się słowa, które Jezus powiedział do młodego mężczyzny, który do Niego przyszedł:

A oto podszedł do Niego pewien człowiek i zapytał: „Nauczycielu, co dobrego mam czynić, aby otrzymać życie wieczne?” Odpowiedział mu: „Dlaczego Mnie pytasz o dobro? Jeden tylko jest Dobry. A jeśli chcesz osiągnąć życie, zachowaj przykazania”. Zapytał Go: „Które?” Jezus odpowiedział: „Oto te: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, czcij ojca i matkę oraz miłuj swego biźniego, jak siebie samego!” Odrzekł Mu młodzieniec: „Przestrzegałem tego wszystkiego, czego mi jeszcze brakuje?” Jezus mu odpowiedział: „Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!” Gdy młodzieniec usłyszał te słowa, odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości (Mt 19,16-22).

Chcemy zaprosić Cię do chwili zatrzymania, spotkania z Bogiem w Jego Słowie i poszukania odpowiedzi na pytanie: do czego zaprasza mnie Pan?


Rekolekcje odbędą się w naszym pallotyńskim domu w Otwocku, o tutaj: LOKALIZACJA. Rozpoczynamy kolacją o godzinie 18.00 - prosimy byś był na miejscu do godziny 17.00. Rekolekcje kończymy obiadem w niedzielę. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia kieruj na nasz adres: kontakt@powolania.pl.

Do zobaczenia!